Пребарај

ДРАКУЛА ТУРА – 8-ми декември

Повеќе

Вила Јагода и Малина – Боровец

Повеќе

ХОТЕЛ Ice Angel 4* – Боровец

Повеќе

Хотел Јони 3*** со бзен – Саранда

Повеќе

Вила Пепи – Полихроно

Повеќе

ИСТАНБУЛ

Повеќе
01-Ice-Angels

ХОТЕЛ Ice Angel 4* – Боровец

Локација:60м од ски лифтовите  Хотелот има исклучителна позиција. Располага со просторни соби со камин,поглед кон пистите,  we-free . На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, внатрешен базен и третмани со ароматерапија. Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2017 БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 […]

Повеќе
Moura-outside

Хотел МУРА 3*** – Боровец

  Локација : 50 м од ски лифтовите Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи. Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017 Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата […]

Повеќе
Iglika-Palace-1

Хотел ИГЛИКА ПАЛАС 4**** – Боровец

Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа Попуст за РАНА […]

Повеќе
03-Rila

Хотел РИЛА 4**** – Боровец

Локација : во центарот на Боровец Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, […]

Повеќе