ALL SEASONS CLUB**** е современ хотел со прекрасен панорамски поглед од сите соби. Располага со пространи студиа и апартмани со опремена кујна, ТВ, бања и балкони. Гостите можат да вечераат во во ресторанот на хотелот кој нуди добро избрани интернационални јадења. Уживајте во загреаниот базен, или одмор во луксузен спа, каде што нашиот високо стручен кадар нуди широк спектар на масажи. вклучувајки и анти-целулит третмани, бесплатни WiFi и кабелски интернет во секоја соба. По долго скијање убаво ке ви дојде користење на сауна или парна бања во спа-центар. Располагаме со собна услуга, мини бар, ски и сноуборд опрема.

 

САМО ЗА РАНИ УПЛАТИ ДО 15 НОЕМВРИ

од   05.01 до 11.01 од   11.01 до 17.01

ЦЕНА:  165 €

Во цената е вклучено: 6 полупансиони(појадок+вечера)   користење на базен, сауна, фитнес, парна бања, интернет пристап, паркинг.

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Банско
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија

Тури во близина