Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб
Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот.
Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани.
Во склоп на хотелот има два ресторани, лоби бар со камин, конференциска сала, детско катче, паркинг.
СПА Центар : внатрешен и надворешен базен, финска сауна, парна и турска бања, фитнес, масажи, арома терапии, козметички процедури.

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 31.10.2017 | 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

(не важи за период 28.12-02.01.2018, не се пресметува на доплатите за полупансион и се вклучено)

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-27.12.2017 | 02.01-31.03.2018

(се комбинира со попуст за рана резервација, важи за ноќевање со појадок, полупансион и се вклучено)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.12-20.12.2017 15.01-28.02.2018 21.12-27.12.2017 28.12-01.01.2018
Вид на сместување | Период на престој 01.03-31.03.2018 02.01-14.01.2018 ПП
Двокреветна соба 2+0 20,00 € 22,00 € 24,00 € 54,00 €
Студио 2+2 24,00 € 26,00 € 28,00 € 55,00 €
Едноспален апартман 2+2 28,00 € 30,00 € 33,00 € 59,00 €
Двоспален апартман 4+2 25,00 € 27,00 € 29,00 € 59,00 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет.
Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 11€, дете – 7€
Доплата за СЕ ВКЛУЧЕНО : возрасен – 17€, дете од 4-13.99 год. – 11€ (појадок, ужина, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 11-23 часот)
Дополнителни услови :

▪ Дете до 3.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Прво дете од 4-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 4-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

▪ Едно дете со 1 возрасен на редовно легло – 20% попуст од цената за двајца

▪ Две деца со 1 возрасен – двете деца плаќаат 50% од цената за возрасен

▪ Еднокреветна соба – 20% попуст од цената за двајца

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 110€, дете – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија