За целосна уплата до 31.01.2018 – 20%

За целосна уплата до 20.02.2018 – 15%

За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%

Хотел Хавана се наоѓа во Саранда на 2 минути од почеток на шеталиштето на Саранда. Во склопот на хотелот има ресторан. Располага со двокреветни и трокреветни соби, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима.

Цена по лице од ден 1 Мај

/ 15 Јуни

16 Јуни -12 Јули 13 Јули 31 Август Септември
1/2 9 € 12 € 15 € 9 €
1/3 8 € 10 € 12 € 8 €
–       Деца до 2 години со 2 возрасни- бесплатно, од 2 до 10г со 2 возрасни – 30 %.

–     Собите се со 2, 3 и 4 легла со ТВ, фрижидер, купатило, балкон, клима.

Во цената е вклучено ноќевање од лице.

Доплата за појадок 3 € од ден на лице место.

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Саранда
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија