За целосна уплата до 31.01.2018 – 20%

За целосна уплата до 20.02.2018 – 15%

За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%

Хотел Јони 3*** – на сама плажа

DSC_0391

   
  Ноќевање со појадок (B/B) ( базен )
Цените се од лице Јуни/Септември Јули Август
Двокреветна 18 30 € 31
Трокреветна 14 24 25 €
–    Во цената е вклучено појадок, лежалка со чадор на сопствената плажа.

–    Деца до 6 години со два возрасни – бесплатно, од 6 до 12г на дополнителен кревет

–     50 %. Собите се со: два, три и три+еден доп. кревети со ТВ, клима, купатило, балкон.

.

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Саранда
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија