Хотел од висока категорија со одлична локација, на само 5 мин од строгиот центар на Банско и толку од ски-гондолата.

Хотелот располага со фитнес, парна банја, солариум , сауна масажа, џакузи. Сите апартмани се опремени со кабл-ТВ, ЦД и МП3 систем, интернет, комплетно опремена кујна, балкон, бања. Чистење секој ден. Промена на постелнина на трет ден.

ПЛАТИ 6 ДОБИ 7

Apartment Type Ниска сезона

01.12-27.12

04.01-15.04

Висока сезона

28.12-03.01

Апартман-4 лица

со една спална

54 €

94 €

Апартман- 6 лица

со две спални

64 €

117 €

Цените се за наем на апартман од ден со сите такси, осигурување и интернет

ПРЕВОЗ: Секоја сабота/ Повратен билет: 35 евра

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Банско
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија

Тури во близина