Локација : 50 м од ски лифтовите
Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018

 

02.01-23.01.2018

 

Вид на сместување | Период на престој 24.01-31.03.2018
Двокреветна соба – стандард 2+1            26.00 €           38.00 €           28.00 €
Трокреветна соба – со балкон 3+1            28.00 €           40.00 €           30.00 €
Во цената е вклучено :  појадок и вечера, ски гардеробер, паркинг, интернет во лоби.
Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – доплата 10€ на ден

▪ Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 25% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба – 10€ на ден

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год. – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

                                                            http://www.borovetz-resort.com/hotel-mura/     

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија