За целосна уплата до 31.01.2018 – 20%

За целосна уплата до 20.02.2018 – 15%

За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%

Хотел ПАСКАЛИ ** се наоѓа на 1-ва линија во центарот на градот. Во негова близина се наоѓа атрактивната плажа Африка, пазар и шеталиште.

  
  1/2 1/3 1/4
Цените се од лице Јуни/Септе Јул / Авг Јуни/Септе Јул / Авг Јуни/Септе Јул / Авг
Ноќевање 12 15 10 14 9 € 12 €
Ноќевање со појадок            
–       Деца до 2 години со 2 возрасни- бесплатно, од 2 до 10г со 2 возрасни – 30 %.

–     Собите се со 2,3,4 легла со ТВ, фрижидер, купатило, балкон со поглед на море.

–     Собите со 3 и 4 легла се климатизирани на 2 спрат.

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Саранда
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија