Локација : 350 м од жичарницата
Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија .
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала,
паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : затворен базен, џакузи, фитнес, сауна, масажи, парна бања, турска бања 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017 (попустите за рана рез. не важат за престој од 03.01-13.01.2018)
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 03.01-13.01.2018 | 7=6 за период на престој 13.01-20.01.2018 (се комбинира со попуст за рана резервација)
7=6 за период на престој од 20.01-30.03.2018 (важи за резервации од 01.12.2017)
Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 29.12-02.01.2018 03.01-12.01.2018 23.12-28.12.2017 20.01-03.02.2018 01.12-22.12.2017
13.01-19.01.2018 05.03-20.04.2018
Вид на сместување | Период на престој мин. 4 ноќ.   04.02-04.03.2018    
Студио 2+1           62.00 €           44.00 €           33.00 €           34.00 €           28.00 €
Едноспален апартман 2+2           67.00 €           50.00 €           35.00 €           36.00 €           30.00 €
Јуниор сјуит 2+1           67.00 €           50.00 €           35.00 €           36.00 €           30.00 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :

▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло – 17€ на ден

▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

▪ Доплата за еднокреветна соба : 20€ на ден (важи за престој од 01.12-28.12.2017 и 13.01-20.04.2018)

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : во основен ресторан – возрасни – 80€, дете – 40€ | во зимска градина – возрасни – 70€, дете – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија