Локација:400 м од жичарницата

Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфор и луксузен стил.

На располагање на гостите нуди лоби бар, ноќен бар, СПА центар, АКВА ПАРК, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација , конферентна сала.

Регнум Спа Центар: масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,рурска бања, амам, внатрешен базен со детски сектор, шоков и тропски туш, солариум, надворешно џакузи со минерална вода 36˚С, фитнес сала и Витамин бар.

              

 

Цените се за соба за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 27.12-02.01.2018 23.12-26.12.2017 10.01-18.01.2018 01.12-22.12.2017
03.01-09.01.2018 04.02-28.02.2018 01.03-14.04.2018
Вид на сместување | Период на престој 19.01-03.02.2018    
Едноспален апартман 2 200.00 € 165.00 € 130.00 € 110.00 €
Двоспален апартман 4 365.00 € 280.00 € 210.00 € 185.00 €
Две деца до 10.99 год. на доп.легло Бесплатно
Трето дете до 10.99 год. на доп.легло 41.00 € 35.00 € 29.00 € 23.00 €
Доплата за возрасен на доп.легло 55.00 € 46.00 € 38.00 € 31.00 €
Доплата за апартман со поглед на планина 5€ за апартман на ден
Доплата за делукс апартман 15€ за апартман на ден
Доплата за еднокреветна соба 10% попуст 25% попуст 25% попуст 25% попуст
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс соба, џакузи, детски кат, паркинг, интернет.
Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

15% попуст за резервација направена до 31.10.2016 со целосна уплата до  10.11.2017

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18, Банско
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија