Локација : 300 м од жичарницата
Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер.
СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, џакузи, турска бања, спа процедури и масажи

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА – период на престој од 12.01-10.04.2018:
15% за резервација и уплата до 31.10.2017
10% за резервација и уплата до 30.11.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 12.01-28.02.2018 | 5=4 за период на престој 01.03-10.04.2018
(се комбинира со попуст за рана резервација)
Попустите и бонусите важат за ноќевање со појадок и полупансион.
Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 27.12-04.01.2018 05.01-11.01.2018 01.12-26.12.2017 01.11-30.11.2017
Вид на сместување | Период на престој ПП – мин.4 ноќ. 12.01-10.03.2018 11.03-10.04.2018
Студио 2+1 57.00 € 33.00 € 26.00 € 24.00 €
Едноспален апартман 2+2 60.00 € 36.00 € 30.00 € 26.00 €
Двоспален апартман 4+2 56.00 € 33.00 € 25.00 € 23.00 €
Еднокреветно студио 1 96.00 € 58.00 € 46.00 € 42.00 €
Доплата за полупансион : возрасен – 10€, дете (3-12.99 год.) – 5€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови :

▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно

▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Организиран превоз за Јануари и Февруари : СЕКОЈА САБОТА

Повратен билет : 40 евра по лице 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18, Банско
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија