Локација:60м од ски лифтовите 
Хотелот има исклучителна позиција. Располага со просторни соби со камин,поглед кон пистите,  we-free . На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, внатрешен базен и третмани со ароматерапија.


Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 | 17.02-31.03.2018 (попустите се комбинираат)
Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН​ 30.12-05.01.2018 23.12-29.12.2017 06.01-09.02.2018
Вид на сместување | Период на престој   10.02-16.02.2018 17.02-31.03.2018
Еднокреветна соба 1 110.00 € 99.00 € 69.00 €
Двокреветна соба 2+1 157.00 € 139.00 € 99.00 €
Јуниор сјуит 2+1 183.00 € 163.00 € 130.00 €
Јуниор сјуит – лукс 2+1 196.00 € 175.00 € 142.00 €
Двоспален апартман 4+2 242.00 € 220.00 € 195.00 €
Двоспален апартман – лукс 4+2 253.00 € 231.00 € 206.00 €
Минимален престој – 5 ноќевања.
Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет
Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло – 20% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете од 2-11.99 год. – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

 

 

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија