Пансионот Добродолац се наоѓа на 300 м од жичарата Бела река, која се поврзува со системот на жичарата Копаоник. Објектот располага со стандардни соби и соби со џакузи, спа центар и сопствен паркинг. Пансионот располага со ресторант како и кафе-бар. ГОСТИТЕ КОИ САКААТ ДА НАУЧАТ ДА СКИЈАТ ДОБИВААТ БЕСПЛАТНА СКИ ОПРЕМА И ГРАТИС КУВАНО ВИНО И РАКИЈА.

Дата До 27.12 27.12 – 03.01 03.01 – 10.01 10.01 – 27.01 30.01 – 16.02 16.02 – 02.04
Ноќевање со појадок 13 € 19 € 15 € 13 € 17 € 13 €
Полупансион

(појадок и вечера)

17 € 23 € 19 € 17 € 21 € 17 €

Романтичен викенд за двајца (вкупно) – 59 еур

Деца до 3 год-гратис/ деца од 3-12 год 50% попуст

Боравишна такса: 1 € од ден/ деца до 7 год. Гратис/ од 7-14 год 50% попуст.

 

ПРЕВОЗ: Секоја недела/ Повратен билет: 50 евра

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Копаоник, ЗИМА 2017/18
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија

Тури во близина