Вила Ива – Вилата е лоцирана на само 70м од плажа, апартманисе се дуплекси кои поседуваат две посебни спални соби 1/3 и 1/4, со тераса која гледа на три страни , кујна (комплетно опремена) , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило.

 

Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања


термин

апартман

дуплекс
07.05-14.05    35    39
14.05-21.05    45    49
21.05-28.05    55    59
28.05-04.06    65    69
04.06-11.06    75    79
11.06-18.06    85    89
     
10.09-17.09    90    99
17.09-24.09    80    89
24.09-01.10    60    69

Во цената е вклучено:

– 7 ноќевање во студио или апртман ( минимум 4 особи во апартман)

– Користењето на клима уред и wi-fi е вклучено во цената

– Превоз до избраната дестинација

– Пратител на група и организација на аранжманот

Попусти за деца:

– 0-2год – БЕСПЛАТНО (со двајца возрасни, без седиште во бус и кревет)

– Деца од 02-12 год. – БЕСПЛАТНО доплаќа само превоз 25 евра ( со двајца возрасни)

– Пета и шеста возрасна особа плаќаат само превоз (во апартман)

Напомени:

– Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 29.02.2017

– При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа

– Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет на соби, сместувањето е во вили со објавени имиња

– Доколку странката реши да патува со сопствен превоз цената на аранжманот се намалува за 10%

– Ако се спојат две смени, на втората смена се одобрува 10% попуст.

– Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро=62,00мкд

–  Патничко осигурување е задолжително, може да се извади во агенција или во било која осигурителна компанија.

– Важат Општите Услови на патување на СКТМ

– За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи, при помал број на пријавени патници превозот ќе се организира со мини бус/комбе

НАЕМ НА ДУПЛЕКС ЗА 7 НОКЕВАЊA и НА 9   ноќевања***

Термини  7   ноќевања
     Термини  9   ноќевања***

 

 

   Дуплекс 1/4 + 1/3+1

18.06-25.06    339
25.06-02.07    349
02.07-11.07 ***    470 ***
11.07-20.07 ***    490 ***
20.07-29.07 ***    590 ***
29.07-07.08 ***    590 ***
07.08-16.08 ***    590 ***
16.08-25.08 ***    550 ***
25.08-03.09 ***    490 ***
03.09-10.09
   349
   
   

ЕНОВИТЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДЕНОВИ НА ПОАЃАЊЕ ОД:

*СКОПЈЕ – СПРОТИ ХОЛИДЕЈ ИН                           05:00 ЧАСОТ НАУТРО

*КУМАНОВО – БЕНЗ.МАК ПЕТРОЛ                         05:30 ЧАСОТ НАУТРО
*ВЕЛЕС – МОТЕЛ МАКЕДОНИЈА                               06:00 ЧАСОТ НАУТРО
*НЕГОТИНО –БЕНЗ.ПУМПА МАК ПЕТРОЛ         06:30  ЧАСОТ НАУТРО=
*ГЕВГЕЛИЈА –БЕНЗ.ПУМПА (ОКТА-ШИМОВ)   07:00  ЧАСОТ НАУТРО

– Можност за плаќање на рати – без камата со: VIZA, MASTER и MAESTRO картички
– Сместувањето во апартманите е во 14:00 часот на денот на пристигнувањето
– Напуштањето на апартманите е во 09:00 часот на денот на заминувањето
– За хигиената за време на престојот се грижат самите гости

НАПОМЕНА:

Во случај на веќе уплатени аранжмани со попуст, средствата не се враќаат.

САМО АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ:
– Возрасен – 35 евра
– Деца од 02 – 12 год. – 25 евра

 

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: Неа Потидеа, ГРЦИЈА, ЛЕТО 2017 – early booking
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија