Вила Дина Вилата е лоцирана на само 50м од плажа. Ви овозможува прекрасен фамилијарен одмор Апартманите се на приземје имаат засебни влезови, непосредно до супермаркет поседуваат комплетно опремена кујна , тераса , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило.

Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања


термин

апартман

дуплекс
07.05-14.05    35    39
14.05-21.05    45    49
21.05-28.05    55    59
28.05-04.06    65    69
04.06-11.06    75    79
11.06-18.06    85    89
     
10.09-17.09    90    99
17.09-24.09    80    89
24.09-01.10    60    69

Во цената е вклучено:

-цените се по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
-во апартманите минимум две лица (трето,четврто и петто лице ГРАТИС, плаќаат само превоз.
-Во дуплексите минимум четири лица (петто,шесто и седмо лице ГРАТИС,плаќаат само превоз.
-за комплетна рана уплата до 28.02.2017-10% попуст на цената на аранжманот (без превоз)

– Користењето на клима уред и wi-fi е вклучено во цената

– Превоз до избраната дестинација

– Пратител на група и организација на аранжманот

Попусти за деца:

– 0-2год – БЕСПЛАТНО (со двајца возрасни, без седиште во бус и кревет)

– Деца од 02-12 год. – БЕСПЛАТНО доплаќа само превоз 25 евра ( со двајца возрасни)

– Трета или четврта возрасна особа плаќаат полн износ (во апартман) или само превоз по цена од избраната дестинација (во студио).

Напомени:

– Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 28.02.2017

– При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% не се враќа

– Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет на соби, сместувањето е во вили со објавени имиња

– Доколку странката реши да патува со сопствен превоз цената на аранжманот се намалува за 10%

– Ако се спојат две смени, на втората смена се одобрува 10% попуст.

– Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро=62,00мкд

–  Патничко осигурување е задолжително, може да се извади во агенција или во било која осигурителна компанија.

– Важат Општите Услови на патување на СКТМ

– За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи, при помал број на пријавени патници превозот ќе се организира со мини бус/комбе

НАЕМ НА СТУДИО или АПАРТМАН ЗА 7 НОКЕВАЊА

НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОКЕВАЊА

Термини 7 ноќевања

 

  Термини 7 ноќевања
Апартман 1/4+1
       Термини 7 ноќевања
Апартман 1/2 + 1/2 + 1
18.06-25.06    150    170
25.06-02.07    220    240
02.07-09.07    270  
09.07-16.07    335  
16.07-23.07    360  
23.07-30.07    360  
30.07-06.08    360  
06.08-13.08    360  
13.08-20.08   360  
20.08-27.08   325  
27.08-03.09    295  
03.09-10.09    245    265

 

Термини  9   ноќевања*** Апартман 1/2+1/2+1
***
02.07-11.07 ***    359 ***
11.07-20.07 ***    409 ***
20.07-29.07 ***    459 ***
29.07.07.08 ***    459 ***
07.08-16.08 ***    459 ***
16.08-25.08 ***    459 ***
25.08-03.09 ***    409 ***

ДЕНОВИТЕ ДАДЕНИ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДЕНОВИ НА ПОАЃАЊЕ ОД:

*СКОПЈЕ – СПРОТИ ХОЛИДЕЈ ИН                           05:00 ЧАСОТ НАУТРО

*КУМАНОВО – БЕНЗ.МАК ПЕТРОЛ                         05:30 ЧАСОТ НАУТРО
*ВЕЛЕС – МОТЕЛ МАКЕДОНИЈА                               06:00 ЧАСОТ НАУТРО
*НЕГОТИНО –БЕНЗ.ПУМПА МАК ПЕТРОЛ         06:30  ЧАСОТ НАУТРО=
*ГЕВГЕЛИЈА –БЕНЗ.ПУМПА (ОКТА-ШИМОВ)   07:00  ЧАСОТ НАУТРО

– Можност за плаќање на рати – без камата со: VIZA, MASTER и MAESTRO картички
– Сместувањето во апартманите е во 14:00 часот на денот на пристигнувањето
– Напуштањето на апартманите е во 09:00 часот на денот на заминувањето
– За хигиената за време на престојот се грижат самите гости

НАПОМЕНА: Во случај на веќе уплатени аранжмани со попуст, средствата не се враќаат.

САМО АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ:
– Возрасен – 35 евра
– Деца од 02 – 12 год. – 25 евра

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дата
Максимален број на лица: 10
Локација: Неа Потидеа, ГРЦИЈА, ЛЕТО 2017 – early booking
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија