За целосна уплата до 31.01.2018 – 20%

За целосна уплата до 20.02.2018 – 15%

За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%

 

Вила Енад се наоѓа во Ксамил на 150м од најубавите плажи во Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студиа со комплетно опремени кујна, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима.

Вилата поседува надворешен базен и скара  кои се бесплатни за гостите во вилата. Бесплатен паркинг, лежалки, летниковец.

Наем на студио Мај / Јуни 1 Јули -15 Јули 16 Јули 31 Август Септември
1/2 21€ 28€ 33€ 24€
1/2 + 1 дете 26€ 33€ 36€ 27€
1/2 + 2 деца 28€ 36€ 42€ 30€

Цените се дадени од наем на соба од ден.

Во цената е вклучено наем на соба + користење на базен

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација:
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија