Локација : 2 км од Боровец
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.
Вили Јагода (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна

Вили Малина (28 вили на 2 спрата) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ, 2 кревети на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети
на првиот спрат.

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017
Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017
БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)
Цените се за наем на вила за 1 ноќевање 29.12-02.01.2018 01.12-28.12.2017
Вид на сместување | Период на престој 03.01-31.03.2018
ЈАГОДА 4+0 85.00 € 44.00 €
ЈАГОДА СО САУНА 4+0 90.00 € 50.00 €
МАЛИНА 4+2 90.00 € 50.00 €
Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.
Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 60€, дете од 2-11.99 год. – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

                                                               http://www.borovetz-resort.com/                                                                                                                                 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЗИМА 2017/18
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:

Loading Maps

Рецензија за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија