Последна минута – понуди!

Тури во близина

Програма

ПОАЃАЊЕ ОД CIVITAVECCHIA(RIM) : 18.01, 09.02, 02.03, 04.04

MOЖНОСТ ЗА ПОАЃАЊЕ ОД GENOA

DAN DOLAZAK ODLAZAK LUKA
1 19:00 Civitavecchia, Italy
2 08:00 17:00 Genoa, Italy
3 13:00 18:00 Barcelona, Spain
4 Ден на море
5 08:00 22:00 Casablanca, Morocco
6 13:00 18:00 Barcelona, Spain
7 08:00 17:00 Santa Cruz de Tenerife, Spain
8 09:00 17:00 Funchal, Portugal
9 Ден на море
10 08:00 14:00 Malaga, Spain
11 Ден на море
12 09:00 Civitavecchia, Italy

 

Веќе од 569 eur по лице !!!

 

Цените се информативни и зависат од бројот на слобони места

За сите крстарења нудиме можност за АВИО превоз до пристаништето на поаѓање

Цената вклучува: крстарење по програмата, сместување во исбраната категорија на кабина, проширен полн пансион (појадок, ручек, вечера, ужина), капетанова вечера, услуга во соба, сите забавни програми и анимација, претстави во театар, вле во казино и во дискотека, спортски активности, користење на фитнес, базен и џакузи, лежалки…

 

Цената не вклучува: Пристанишна такса, факултативни излети, лични трочоци, здравстено осигурување   – напојнице задолжителна доплата на бродот

 

Available
Not Available
Selected
Tour type: Дневна Тура
Времетраење: 1 ден
Максимален број на лица: 1
Локација: ЛЕТО 2017 – early booking
Оценка:
Датум на заминување:
Arrive date:
Лица:
Деца:
Infant:
Loading Maps

Рецензии за Турата

Нема рецензии
МораНајави седа внесете рецензија