Тури: Албанија

20170318_151953

Албанија – Хотел Паскали, Саранда, ** ПАКЕТ АРНЖМАНИ **

хотел Хавана 2* и хотел Паскали 2*– САРАНДА  2017 ПАКЕТ АРАНЖМАНИ 8 дена 7 ноќевања и превоз Термин услуга цена 01,06 / 09,06,2017 7 В +  превоз 99 евра (6.138 ден) 08,06 / 16,06,2017 7 В +  превоз 115 евра (7.130 ден) 15,06 / 23,06,2017 7 В +  превоз 129 евра (7.998 ден) 22,06 / […]

Повеќе
Joni-1

Хотел Јони 3*** со бзен – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел Јони 3*** – на сама плажа       Ноќевање со појадок (B/B) ( базен ) Цените се од лице Јуни/Септември Јули Август Двокреветна 18 € 30 € 31 € Трокреветна 14 € 24 […]

Повеќе
Joni-1

АЛБАНИЈА -САРАНДА- Хотел ЈОНИ … пакет аранжмани

За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 20.02.2017 – 15% За целосна уплата до 31.03.2017 – 10%   8 дена 7 ноќевања со појадок, лежалка на плажа и превоз хот. „ЈОНИ 3***„ – САРАНДА      2017       ПАКЕТ АРАНЖМАНИ   8 дена 7 ноќевања со појадок, лежалка на плaжа, базен и превоз термин […]

Повеќе
20140611_092141

Хотел Епирус 3***- Саранда, Албанија

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%        Хотел ЕПИРУС *** – на сама плажа   1/2 (двокреветна) 1/3 (трокреветна) 1/4 (четворокреветна) Цените се од лице Maj /Октомври Јуни/ Септ. Јули / Август Maj /Октомври Јуни/ Септ. Јули / Август […]

Повеќе
20170602_144408

Вила Африм – Ксамил

Вила Африм Вилата се наоѓа на само 2 мин од плажа, има сопствен, двор,  паркинг и ресторан. Студијата се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима и тераса. наем на студио        Јуни       1 до 20 Јули     21 до 31 Јули                  Август   Септември             […]

Повеќе
16300286_1327280327342060_7699156349744172013_o

Вила Даци – КСАМИЛ

Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се наоѓа грчкиот остров Крф.Еден од најфрекфентните дестинации од крајбрежните ресорти, лоциран јужно од Саранда на патот Бутринт. Најголема атракција во Ксамил се рестораните кои се наоѓаат на самите плажи кои во изобилие нудат свежа морска храна. Плажите во Ксамил се […]

Повеќе
20170319_114220

Вила ЛАНДИ – Ксамил

Вила Ланди Вилата се наоѓа на убава позиција, во непосредна близина од плажата БораБора, од едната страна и до малите плажи од другата страна, со убав поглед кон плажите, убаво среден двор во сенка за одмор и дружба. Студијата и апартманите се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, Wi-Fi, клима и тераса. наем на […]

Повеќе
IMG_7429

Вила АНА – Ксамил

Вила Ана Вилата се наоѓа на убава позиција веднаш до Вила Ланди, во непосредна близина од плажата БораБора, од едната страна и до малите плажи од другата страна, со убав поглед кон плажите. Студијата и апартманите се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима,Wi-Fi и тераса. наем на студио        Јуни Јули Август Септември […]

Повеќе
13528124_1018990688154494_7924246361033752685_o

Вила ЕНАД (со базен) – Ксамил

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%   Вила Енад се наоѓа во Ксамил на 150м од најубавите плажи во Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студиа со комплетно опремени кујна, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима. Вилата поседува надворешен базен и скара  […]

Повеќе
20170602_130829

Хотел ПАСКАЛИ – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел ПАСКАЛИ ** се наоѓа на 1-ва линија во центарот на градот. Во негова близина се наоѓа атрактивната плажа Африка, пазар и шеталиште.      1/2 1/3 1/4 Цените се од лице Јуни/Септе Јул […]

Повеќе