Тури: Банско

Kap-House-1

Хотел Кап Хаус 3* – Банско

Локација : во центар, 300 м од жичарницата Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање. Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% […]

Повеќе
02-Mountain-Paradise

Хотел MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско

Локација : 300 м од жичарницата Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да […]

Повеќе
Perun-1

Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* – Банско

Локација : 350 м од жичарницата По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче. СПА Центар […]

Повеќе
01-Perun-Lodge

Хотел Перун Лоџ 4* – Банско

Локација : 350 м од жичарницата Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија . Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : […]

Повеќе
Green-Wood-04

Хотел Грин Вуд 4* – Банско

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот. Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани. Во склоп на хотелот […]

Повеќе
Maria-Antoaneta-2

Хотел Мариа Антоанета 3* – Банско

Локација : 300 м од жичарницата Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, […]

Повеќе
Murite

Murite 4**** – Разлог

ПЛАТИ 6 = ДОБИ 7 Попуст за рана резервација – 7% Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 14.01-05.03.2018 Вид на сместување | Период на престој 06.03-15.04.2018 02.01-13.01.2018 (мин.4 ноќевања)   Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0 23.00 € 31.00 € 48.00 € 29.00 € Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1 […]

Повеќе
45_big

Хотел КЕМПИНСКИ 5* – Банско

ЕКСЛУЗИВНА И ЕДИНСТВЕНА ПОНУДА VIP SKI-IN & SKI-OUT КЕМПИНСКИ ГРАНД АРЕНА БАНСКО 5* + ЕДНА БЕСПЛАТНА ALPHASPHERE СЕАНСА ИЛИ 20 МИНУТИ СОЛАРИУМ ПО СОБА ЗА ПРЕСТОЈ   Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културн историски центри во Бугарија. Сместен во срцето на Пирин планина, […]

Повеќе
34007_16_18

Хотел Регнум 5* – Банско

Локација:400 м од жичарницата Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфор и луксузен стил. На располагање на гостите нуди лоби бар, ноќен бар, СПА центар, АКВА ПАРК, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација , конферентна сала. Регнум Спа Центар: масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,рурска […]

Повеќе