Тури: Далечни дестинации

658885571

ДУБАИ

ДУБАИ 2017 со Fly Dubai од Скопје Дубаи е втор по големина емират со кој управува семејството Ал Мактум. Во светот е познат како една од најатрактивните туристички дестинации. Луксузни хотели, долги песочни плажи, пазари, трговски центри се она што го прави привлечен за целиот свет. Програма за патувањето: 5дена/4ноќевања, 8дена/7ноќевања 1.ден Скопје-Дубаи. Полетување на […]

Повеќе
maldives

МАЛДИВИ

Малдиви-Лето 2016 Единствената природа, рајските плажи со бел песок, уникатниот подводен свет и одмерениот луксуз, ја прават оваа дестинација идеална и примамлива за секој што сака да ужива во својот одмор. Коралните гребени долж целиот регион се наоѓаат на длабочина од само неколку метри, и во нивната убавина може да се ужива од површината. Мошне […]

Повеќе
Thailand_Tour_Slide01

ТАЈЛАНД

Тајланд- Бангкок + Пукет Програма – 9 ноќевања : ДЕН 1. Белград- Бангкок. Слетување на аеродромот во Бангкок. Трансфер до хотелот со климатизиран автомобил/минибус. Сместување во хотелот Рамада Плаза Бангкок Менам Риверсајд,соба делукс. Ден 2. Бангкок. Доручек во хотелот. 08:00h. Полудневен гратис излет во Неидентификуваниот Bangkok & Thonburi Klongs ( Излетот се организира секој понеделник, […]

Повеќе