Тури: Копаоник

1003869_559943804100641_376267221_n

Пансион Добродолац – Брезече …. Копаоник

Пансионот Добродолац се наоѓа на 300 м од жичарата Бела река, која се поврзува со системот на жичарата Копаоник. Објектот располага со стандардни соби и соби со џакузи, спа центар и сопствен паркинг. Пансионот располага со ресторант како и кафе-бар. ГОСТИТЕ КОИ САКААТ ДА НАУЧАТ ДА СКИЈАТ ДОБИВААТ БЕСПЛАТНА СКИ ОПРЕМА И ГРАТИС КУВАНО ВИНО […]

Повеќе