Тури: Ксамил

20170602_144408

Вила Африм – Ксамил

Вила Африм Вилата се наоѓа на само 2 мин од плажа, има сопствен, двор,  паркинг и ресторан. Студијата се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима и тераса. наем на студио        Јуни       1 до 20 Јули     21 до 31 Јули                  Август   Септември             […]

Повеќе
16300286_1327280327342060_7699156349744172013_o

Вила Даци – КСАМИЛ

Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се наоѓа грчкиот остров Крф.Еден од најфрекфентните дестинации од крајбрежните ресорти, лоциран јужно од Саранда на патот Бутринт. Најголема атракција во Ксамил се рестораните кои се наоѓаат на самите плажи кои во изобилие нудат свежа морска храна. Плажите во Ксамил се […]

Повеќе
20170319_114220

Вила ЛАНДИ – Ксамил

Вила Ланди Вилата се наоѓа на убава позиција, во непосредна близина од плажата БораБора, од едната страна и до малите плажи од другата страна, со убав поглед кон плажите, убаво среден двор во сенка за одмор и дружба. Студијата и апартманите се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, Wi-Fi, клима и тераса. наем на […]

Повеќе
IMG_7429

Вила АНА – Ксамил

Вила Ана Вилата се наоѓа на убава позиција веднаш до Вила Ланди, во непосредна близина од плажата БораБора, од едната страна и до малите плажи од другата страна, со убав поглед кон плажите. Студијата и апартманите се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима,Wi-Fi и тераса. наем на студио        Јуни Јули Август Септември […]

Повеќе
13528124_1018990688154494_7924246361033752685_o

Вила ЕНАД (со базен) – Ксамил

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%   Вила Енад се наоѓа во Ксамил на 150м од најубавите плажи во Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студиа со комплетно опремени кујна, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима. Вилата поседува надворешен базен и скара  […]

Повеќе