Тури: ЛЕТО 2017

Danube-Delta

КРСТАРЕЊЕ по ДЕЛТАТА НА ДУНАВ

1 ДЕН: Поаѓање од Скопје кон Белград во 10 часот. Поаѓање од Белград во 20 часот. Ноќно возење. 2 ДЕН: Продолжување на патувањето: Дробета Турну  Северин-Крајова-Букурешт. Предпладне пристигнување во Букурешт, главниот град град на Романија, кој го носи епитетот „мал Париз“. Панорамски разглед на градот: Триумфалната Капија, Палатата на Парламентот (по повшина втора градба во […]

Повеќе
ednodnevno kapenje

ЕДНОДНЕВНО КАПЕЊЕ – ХАЛКИДИКИ

Добивате: ПРЕВОЗ………СОНЦЕ…….МОРЕ……..ПЛАЖА……. Неа Потидеа, Калитеа, Криопиги, Полихроно, Ханиоти и Пефкохори. а со доплата од само 100 денари добивате и ЛЕЖАЛКА……ПИЈАЧКА…..  😉 За уплата 7 дена однапред за само 990,оо денари  

Повеќе
20170318_151953

Албанија – Хотел Паскали, Саранда, ** ПАКЕТ АРНЖМАНИ **

хотел Хавана 2* и хотел Паскали 2*– САРАНДА  2017 ПАКЕТ АРАНЖМАНИ 8 дена 7 ноќевања и превоз Термин услуга цена 01,06 / 09,06,2017 7 В +  превоз 99 евра (6.138 ден) 08,06 / 16,06,2017 7 В +  превоз 115 евра (7.130 ден) 15,06 / 23,06,2017 7 В +  превоз 129 евра (7.998 ден) 22,06 / […]

Повеќе
Joni-1

АЛБАНИЈА -САРАНДА- Хотел ЈОНИ … пакет аранжмани

За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 20.02.2017 – 15% За целосна уплата до 31.03.2017 – 10%   8 дена 7 ноќевања со појадок, лежалка на плажа и превоз хот. „ЈОНИ 3***„ – САРАНДА      2017       ПАКЕТ АРАНЖМАНИ   8 дена 7 ноќевања со појадок, лежалка на плaжа, базен и превоз термин […]

Повеќе
20170602_144408

Вила Африм – Ксамил

Вила Африм Вилата се наоѓа на само 2 мин од плажа, има сопствен, двор,  паркинг и ресторан. Студијата се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима и тераса. наем на студио        Јуни       1 до 20 Јули     21 до 31 Јули                  Август   Септември             […]

Повеќе
20170319_114220

Вила ЛАНДИ – Ксамил

Вила Ланди Вилата се наоѓа на убава позиција, во непосредна близина од плажата БораБора, од едната страна и до малите плажи од другата страна, со убав поглед кон плажите, убаво среден двор во сенка за одмор и дружба. Студијата и апартманите се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, Wi-Fi, клима и тераса. наем на […]

Повеќе
IMG_7429

Вила АНА – Ксамил

Вила Ана Вилата се наоѓа на убава позиција веднаш до Вила Ланди, во непосредна близина од плажата БораБора, од едната страна и до малите плажи од другата страна, со убав поглед кон плажите. Студијата и апартманите се опремени со комплетно опремена кујна, тоалет, Тв, клима,Wi-Fi и тераса. наем на студио        Јуни Јули Август Септември […]

Повеќе
image1

Апартмани Кујтим Таре – на плажа

Апартмани Кујтим Таре се наоѓаат на прва линија на 20 метри од море. Со комплет опремени кујни со TV, клима и купатило со 3+1 и 4+1 креветни студиа и апартмани. Наем на студија и апартмани   Јуни Јули / Август Септември 1/3 + 1 (студио) 36 € 60 € 30 € 1/4 + 1 (апартман) […]

Повеќе
Picture-025

Хит Понуда – Будва пакет аранжман

ХИТ ПАКЕТ 10 дена/9 ноќевања + автобуски превоз Будва, бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата на истокот и западот, хеленската и римската култура. Стариот град со својата архитектура привлекува илјадници туристи, кој во вечерните часови се претвара во отворен театар за сечиј вкус. “Будванска ривиера“ ги нуди 35-те најпознати […]

Повеќе
01-b

БАЛИ

    БАЛИ 2017    – 50 % попуст за 2 ро возрасно лице ЕКОНОМИ ПОНУДА   услуга                 тип на соба                                             11 дена/8 ноќи SARI SEGARA RESORT VILLAS & SPA 3*           BB                   DELUXE                               779                899                       945   IBIS STYLES BEALI BENOA HOTEL 3*               BB            Standard bez balkon                785                 925                       955 Standard so balkon                  819                 955                        975 […]

Повеќе