Тури: ЛЕТО 2017

hotel-tropic-park-pagina-hotel-hotel-1_1_13_7

ШПАНИЈА – чартери

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ХОТЕЛИ ВО:  Шпанија – Лорет де Мар – Санта Сузана – Малграт де Мар …..!!! Пакет аранжмани со чартер од Скопје за 7 и 10 дена

Повеќе
534169_418623998254547_599458090_n

ГРЦИЈА …. Неа Потидеа, Полихроно, Пефкохори, Олимпик Бич… ПРЕДСЕЗОНА

 ПРЕДСЕЗОНА МАЈ – ЈУНИ и СЕПТЕМВРИ (ПАКЕТ АРАНЖМАНИ) За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 10.02.2017 – 15% За целосна уплата до 10.03.2017 – 10% Неа Потидеа Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања Ценовник за пред и после сезона  со вклучен превоз   термин апартман дуплекс 07.05-14.05    […]

Повеќе
DSC_0148

Вила Евгенија-Неа Потидеа

  Вила Евгенија – Лоцирана на само 30м. од големата песочна плажа, идеален и конфорен апартман на приземје со посебна спална 1/3, и во друга соба 1/2+1 со комплетно опремена кујна, клима (вклучена во цената), ТВ, тераса, wi-fi. Апартман за 5+1 лица       Ценовник за пред и после сезона со вклучен превоз   термин […]

Повеќе
Vila Baba naslov

Вила БАБА – Неа Потидеа

Вила Баба – е лоцирана во Неа Потидеа на само 40м од плажа, поседува апартмани дуплекс, со посебен влез, со две посебни спални соби 1/3  и 1/2+1, две тераси, кујна (со релна), клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило. Идеално за поголема фамилија.   Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман […]

Повеќе
20160604_124434

Вила Дина –Неа Потидеа

Вила Дина – Вилата е лоцирана на само 50м од плажа. Ви овозможува прекрасен фамилијарен одмор Апартманите се на приземје имаат засебни влезови, непосредно до супермаркет поседуваат комплетно опремена кујна , тераса , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило. Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман дуплекс 07.05-14.05    35 […]

Повеќе
DSC_0170

Вила Ива – Неа Потидеа

Вила Ива – Вилата е лоцирана на само 70м од плажа, апартманисе се дуплекси кои поседуваат две посебни спални соби 1/3 и 1/4, со тераса која гледа на три страни , кујна (комплетно опремена) , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило.   Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман дуплекс […]

Повеќе
image-0-02-01-c49fedc736b781cd2e9307ed50c7a226868ce27eb93dcdbc6e2feb69a4f095b2-V

Вила Лидија – Неа Потидеа

Вила ЛИДИЈА – е лоцирана во Неа Потидеа на сама плажа, поседува апартмани дуплекс, со посебен влез, дуплексите се со две посебни спални соби 1/3  и 1/2, тераса, кујна (со релна), клима , TV,  купатило. Идеална местоположба за фамилија.  ЗА 7 НОКЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ термин апартман дуплекс 07.05-14.05    35 €    39 € […]

Повеќе
3

Астери 1 Апартмани – Полихроно

Астери Апартмани- се наоѓа во централниот дел на Полихроно,на само 130 метри о плажа и 10 метри од самото  шеталиштето.Во непосредна близина на самиот центар, ви овозможува мирен и опуштен одмор.Паркинг има пред самата вила.Во склоп на вилата има игралиште за деца. Содржи двкреветни апартмани и четворокреветни апартмани со две спални соби и посебна кујна,и сите […]

Повеќе
1-2-600x530

Астери 2 Студиа – Полихроно

Астери 2 Студиа – се наоѓа во Полихроно-Халкидики,на само неколку метри од центарот во Полихроно а на 80метри од  преуабавата песочна плажа.Вила Астери 2  нуди потполно опремнени три двокреветни апартмани и три трокреветни апартмани. Вилата има приватен паркинг. Апартманите се потполно опремени и во својот состав имаат: Клима уред, Кујна, Телевизор, Купатило, Пешкири,Wi-Fi, Кујната е опремена […]

Повеќе
1-4-600x530

Магдалени Апартмани – Полихроно

Магдалени Апартмани:се наоѓа на дваесетина метри од плажа и на околу 100 метри од центарот на градот Полихроно .Апартманите се сместени на првиот кат. Се состојат  од посебна кујна и трпезариски дел, каде што постои кревет со димензии 180x70cm, и спална соба со еден  Француски лежај и еден единечен кревет, пространа тераса и бања. Сите […]

Повеќе