Тури: ЛЕТО 2017

20170602_130829

Хотел ПАСКАЛИ – Саранда

Хотел ПАСКАЛИ ** се наоѓа на 1-ва линија во центарот на градот. Во негова близина се наоѓа атрактивната плажа Африка, пазар и шеталиште.      1/2 1/3 1/4 Цените се од лице Јуни/Септе Јул / Авг Јуни/Септе Јул / Авг Јуни/Септе Јул / Авг Ноќевање 12 € 15 € 10 € 14 € 9 € […]

Повеќе
20170318_172322

Хотел ХАВАНА – Саранда

Хотел Хавана се наоѓа во Саранда на 2 минути од почеток на шеталиштето на Саранда. Во склопот на хотелот има ресторан. Располага со двокреветни и трокреветни соби, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима. Цена по лице од ден 1 Мај / 15 Јуни 16 Јуни -12 Јули 13 Јули 31 Август Септември 1/2 9 € 12 € 15 […]

Повеќе
image1

Апартмани Кујтим Таре – на плажа

Апартмани Кујтим Таре се наоѓаат на прва линија на 20 метри од море. Со комплет опремени кујни со TV, клима и купатило со 3+1 и 4+1 креветни студиа и апартмани. Наем на студија и апартмани   Јуни Јули / Август Септември 1/3 + 1 (студио) 36 € 60 € 30 € 1/4 + 1 (апартман) […]

Повеќе
Picture-025

Хит Понуда – Будва пакет аранжман

ХИТ ПАКЕТ 10 дена/9 ноќевања + автобуски превоз Будва, бисер на Јадранот, центар на медитеранскиот туризам. Место каде се вкрстени влијанијата на истокот и западот, хеленската и римската култура. Стариот град со својата архитектура привлекува илјадници туристи, кој во вечерните часови се претвара во отворен театар за сечиј вкус. “Будванска ривиера“ ги нуди 35-те најпознати […]

Повеќе
SARANDA

Хотели – САРАНДА, Албанија

– САРАНДА- 2017 За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 20.02.2017 – 15% За целосна уплата до 31.03.2017 – 10%   Хотел ХАВАНА ** – на 2 мин. од плажа и од шеталиште    Цена по лице од ден 1 Мај / 15 Јуни 16 Јуни -12 Јули 13 Јули 31 […]

Повеќе
01-b

БАЛИ

    БАЛИ 2017    – 50 % попуст за 2 ро возрасно лице ЕКОНОМИ ПОНУДА   услуга                 тип на соба                                             11 дена/8 ноќи SARI SEGARA RESORT VILLAS & SPA 3*           BB                   DELUXE                               779                899                       945   IBIS STYLES BEALI BENOA HOTEL 3*               BB            Standard bez balkon                785                 925                       955 Standard so balkon                  819                 955                        975 […]

Повеќе
hotel-tropic-park-pagina-hotel-hotel-1_1_13_7

ШПАНИЈА – чартери

ГОЛЕМ ИЗБОР НА ХОТЕЛИ ВО:  Шпанија – Лорет де Мар – Санта Сузана – Малграт де Мар …..!!! Пакет аранжмани со чартер од Скопје за 7 и 10 дена

Повеќе
534169_418623998254547_599458090_n

ГРЦИЈА …. Неа Потидеа, Полихроно, Пефкохори, Олимпик Бич… ПРЕДСЕЗОНА

 ПРЕДСЕЗОНА МАЈ – ЈУНИ и СЕПТЕМВРИ (ПАКЕТ АРАНЖМАНИ) За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 10.02.2017 – 15% За целосна уплата до 10.03.2017 – 10% Неа Потидеа Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања Ценовник за пред и после сезона  со вклучен превоз   термин апартман дуплекс 07.05-14.05    […]

Повеќе
DSC_0148

Вила Евгенија-Неа Потидеа

  Вила Евгенија – Лоцирана на само 30м. од големата песочна плажа, идеален и конфорен апартман на приземје со посебна спална 1/3, и во друга соба 1/2+1 со комплетно опремена кујна, клима (вклучена во цената), ТВ, тераса, wi-fi. Апартман за 5+1 лица       Ценовник за пред и после сезона со вклучен превоз   термин […]

Повеќе
Vila Baba naslov

Вила БАБА – Неа Потидеа

Вила Баба – е лоцирана во Неа Потидеа на само 40м од плажа, поседува апартмани дуплекс, со посебен влез, со две посебни спални соби 1/3  и 1/2+1, две тераси, кујна (со релна), клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило. Идеално за поголема фамилија.   Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман […]

Повеќе