Тури: ЛЕТО 2018

Joni-1

Хотел Јони 3*** со бзен – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел Јони 3*** – на сама плажа       Ноќевање со појадок (B/B) ( базен ) Цените се од лице Јуни/Септември Јули Август Двокреветна 18 € 30 € 31 € Трокреветна 14 € 24 […]

Повеќе
20140611_092141

Хотел Епирус 3***- Саранда, Албанија

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%        Хотел ЕПИРУС *** – на сама плажа   1/2 (двокреветна) 1/3 (трокреветна) 1/4 (четворокреветна) Цените се од лице Maj /Октомври Јуни/ Септ. Јули / Август Maj /Октомври Јуни/ Септ. Јули / Август […]

Повеќе
16300286_1327280327342060_7699156349744172013_o

Вила Даци – КСАМИЛ

Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се наоѓа грчкиот остров Крф.Еден од најфрекфентните дестинации од крајбрежните ресорти, лоциран јужно од Саранда на патот Бутринт. Најголема атракција во Ксамил се рестораните кои се наоѓаат на самите плажи кои во изобилие нудат свежа морска храна. Плажите во Ксамил се […]

Повеќе
13528124_1018990688154494_7924246361033752685_o

Вила ЕНАД (со базен) – Ксамил

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%   Вила Енад се наоѓа во Ксамил на 150м од најубавите плажи во Ксамил. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студиа со комплетно опремени кујна, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима. Вилата поседува надворешен базен и скара  […]

Повеќе
20170602_130829

Хотел ПАСКАЛИ – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел ПАСКАЛИ ** се наоѓа на 1-ва линија во центарот на градот. Во негова близина се наоѓа атрактивната плажа Африка, пазар и шеталиште.      1/2 1/3 1/4 Цените се од лице Јуни/Септе Јул […]

Повеќе
20170318_172322

Хотел ХАВАНА – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел Хавана се наоѓа во Саранда на 2 минути од почеток на шеталиштето на Саранда. Во склопот на хотелот има ресторан. Располага со двокреветни и трокреветни соби, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима. Цена по лице од […]

Повеќе
SARANDA

Хотели – САРАНДА, Албанија

– САРАНДА- 2018 За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%   Хотел ХАВАНА ** – на 2 мин. од плажа и од шеталиште    Цена по лице од ден 1 Мај / 15 Јуни 16 Јуни -12 Јули 13 Јули 31 […]

Повеќе