Тури: Неа Потидеа

534169_418623998254547_599458090_n

ГРЦИЈА …. Неа Потидеа, Полихроно, Пефкохори, Олимпик Бич… ПРЕДСЕЗОНА

 ПРЕДСЕЗОНА МАЈ – ЈУНИ и СЕПТЕМВРИ (ПАКЕТ АРАНЖМАНИ) За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 10.02.2017 – 15% За целосна уплата до 10.03.2017 – 10% Неа Потидеа Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања Ценовник за пред и после сезона  со вклучен превоз   термин апартман дуплекс 07.05-14.05    […]

Повеќе
DSC_0148

Вила Евгенија-Неа Потидеа

  Вила Евгенија – Лоцирана на само 30м. од големата песочна плажа, идеален и конфорен апартман на приземје со посебна спална 1/3, и во друга соба 1/2+1 со комплетно опремена кујна, клима (вклучена во цената), ТВ, тераса, wi-fi. Апартман за 5+1 лица       Ценовник за пред и после сезона со вклучен превоз   термин […]

Повеќе
Vila Baba naslov

Вила БАБА – Неа Потидеа

Вила Баба – е лоцирана во Неа Потидеа на само 40м од плажа, поседува апартмани дуплекс, со посебен влез, со две посебни спални соби 1/3  и 1/2+1, две тераси, кујна (со релна), клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило. Идеално за поголема фамилија.   Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман […]

Повеќе
20160604_124434

Вила Дина –Неа Потидеа

Вила Дина – Вилата е лоцирана на само 50м од плажа. Ви овозможува прекрасен фамилијарен одмор Апартманите се на приземје имаат засебни влезови, непосредно до супермаркет поседуваат комплетно опремена кујна , тераса , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило. Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман дуплекс 07.05-14.05    35 […]

Повеќе
DSC_0170

Вила Ива – Неа Потидеа

Вила Ива – Вилата е лоцирана на само 70м од плажа, апартманисе се дуплекси кои поседуваат две посебни спални соби 1/3 и 1/4, со тераса која гледа на три страни , кујна (комплетно опремена) , клима (вклучена во цената), TV, WI-FI, купатило.   Цена по лице со вклучен превоз за 7 нокевања термин апартман дуплекс […]

Повеќе
image-0-02-01-c49fedc736b781cd2e9307ed50c7a226868ce27eb93dcdbc6e2feb69a4f095b2-V

Вила Лидија – Неа Потидеа

Вила ЛИДИЈА – е лоцирана во Неа Потидеа на сама плажа, поседува апартмани дуплекс, со посебен влез, дуплексите се со две посебни спални соби 1/3  и 1/2, тераса, кујна (со релна), клима , TV,  купатило. Идеална местоположба за фамилија.  ЗА 7 НОКЕВАЊА СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ термин апартман дуплекс 07.05-14.05    35 €    39 € […]

Повеќе