Тури: Полихроно

3

Астери 1 Апартмани – Полихроно

Астери Апартмани- се наоѓа во централниот дел на Полихроно,на само 130 метри о плажа и 10 метри од самото  шеталиштето.Во непосредна близина на самиот центар, ви овозможува мирен и опуштен одмор.Паркинг има пред самата вила.Во склоп на вилата има игралиште за деца. Содржи двкреветни апартмани и четворокреветни апартмани со две спални соби и посебна кујна,и сите […]

Повеќе
1-2-600x530

Астери 2 Студиа – Полихроно

Астери 2 Студиа – се наоѓа во Полихроно-Халкидики,на само неколку метри од центарот во Полихроно а на 80метри од  преуабавата песочна плажа.Вила Астери 2  нуди потполно опремнени три двокреветни апартмани и три трокреветни апартмани. Вилата има приватен паркинг. Апартманите се потполно опремени и во својот состав имаат: Клима уред, Кујна, Телевизор, Купатило, Пешкири,Wi-Fi, Кујната е опремена […]

Повеќе
1-4-600x530

Магдалени Апартмани – Полихроно

Магдалени Апартмани:се наоѓа на дваесетина метри од плажа и на околу 100 метри од центарот на градот Полихроно .Апартманите се сместени на првиот кат. Се состојат  од посебна кујна и трпезариски дел, каде што постои кревет со димензии 180x70cm, и спална соба со еден  Француски лежај и еден единечен кревет, пространа тераса и бања. Сите […]

Повеќе
3-1-600x530

Панос Студиа – Полихроно

Панос Апартманите се наоѓаат во центарот на Polyhrono, Касандра на убавиот и зелен  Халкидики. Плажата е само 50 метри од студиото, а центарот на селото е на 100m.Оваа вила е изградена пред неколку години и има едно студио и се наоѓа на приземје со голем отворен балкон. Се состои од кујна и дел за јадење, […]

Повеќе
1-7-600x530

Сигма Апартмани – Полихроно

Апартманите се одалечени на само 20м до прекрасната песочна плажа во Полихроно.Вилата содржи 2 апартмани и 1 дуплекс кои се наоѓаат на приземје. Во апартманите има целосно опремена кујна, тоалет, ТВ, клима. Сигма апартментс во Полихроно содржи 3 апартмани  :-2 апартмани,секој со 3 лежаја од кои,еден дупли лежај и еден единечен лежај на развлекување во кујната. -1 апартман-дуплекс со две […]

Повеќе
1-3-600x530

Вила Дори – Полихроно

Вила Дори: е одалечена на само 10м до прекрасната песочна плажа во Полихроно.Вилата содржи 4 студија, 2 на 1-ви спрат и 2 на 2-ри спрат.Секое студио располага со по еден брачен кревет и еден единечен кревет и еден помошен лежај.Во студијата има целосно опремена кујна, тоалет, ТВ, клима, балкон со поглед на на море. Вила Дори […]

Повеќе
1-9-600x530

Вила Финикас – Полихроно

На само 250 метри од преуабавата песочна плажа во Полихроно и 50м од центарот на градчето каде се наоѓаат и сите продавници.Финикас нуди осум потпполно опремени 1/3+1 судија,и четири 1/4 студиа со сопствен паркинг. Целосно се опремени и во склоп имаат:Клима уред,Бесплатен Wi-Fi интернет,Потполно опремена  kујна,  Фриждер, Телевизор, Kупатило. Кујната е опремена со решо,садови и прибор за […]

Повеќе
1-6-600x530

Вила Пепи – Полихроно

Вила Пепи:   се наоѓа на самото шеталиште.  Апартманите се одалечени на само 0м до прекрасната песочна плажа. Вилата има 5 студија 1/2 +1 и еден 1/4  амартман.Секое студио располага со по еден брачен кревет и еден помошен лежај.Апартманот има 1 спална соба во која има 1 брачен кревет и,дневна и кујна каде има уште еден кревет […]

Повеќе
3-3-600x530

Таласа – Полихроно

Се наоѓа на самата плажа, на крај на Полихроно и на 800 метри од центарот од градчето. Самата плажа и со својот преубав двор и поглед ви нуди мирен и релаксиран одмор,надвор од туристичките гужви .Паркингот на вилата е на самата улица каде има секогаш доволно место. Вилата Таласа ви нуди 2 потполно опремени апартмани со една спална соба,посебна […]

Повеќе
1-10-600x530

Вила Катиа – Полихроно

Се наоѓа на самиот влез во Полихроно на само 50 меtри одалечена од центарот во Полихроно и на 150 метри од плажа.Вила Катиа која е позната како “Rooms with view”ви нуди седум потполно опремени четворокреветни студија со сопствен паркинг со тенда за сенка .Секое студио е опремено со:Клима уред,Потполно опремена кујна,WI-Fi интернет,Тв,Фриждер,купатило.Во преубавиот двор на […]

Повеќе