Тури: Саранда

20170318_151953

Албанија – Хотел Паскали, Саранда, ** ПАКЕТ АРНЖМАНИ **

хотел Хавана 2* и хотел Паскали 2*– САРАНДА  2017 ПАКЕТ АРАНЖМАНИ 8 дена 7 ноќевања и превоз Термин услуга цена 01,06 / 09,06,2017 7 В +  превоз 99 евра (6.138 ден) 08,06 / 16,06,2017 7 В +  превоз 115 евра (7.130 ден) 15,06 / 23,06,2017 7 В +  превоз 129 евра (7.998 ден) 22,06 / […]

Повеќе
Joni-1

Хотел Јони 3*** со бзен – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел Јони 3*** – на сама плажа       Ноќевање со појадок (B/B) ( базен ) Цените се од лице Јуни/Септември Јули Август Двокреветна 18 € 30 € 31 € Трокреветна 14 € 24 […]

Повеќе
Joni-1

АЛБАНИЈА -САРАНДА- Хотел ЈОНИ … пакет аранжмани

За целосна уплата до 31.01.2017 – 20% За целосна уплата до 20.02.2017 – 15% За целосна уплата до 31.03.2017 – 10%   8 дена 7 ноќевања со појадок, лежалка на плажа и превоз хот. „ЈОНИ 3***„ – САРАНДА      2017       ПАКЕТ АРАНЖМАНИ   8 дена 7 ноќевања со појадок, лежалка на плaжа, базен и превоз термин […]

Повеќе
20140611_092141

Хотел Епирус 3***- Саранда, Албанија

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%        Хотел ЕПИРУС *** – на сама плажа   1/2 (двокреветна) 1/3 (трокреветна) 1/4 (четворокреветна) Цените се од лице Maj /Октомври Јуни/ Септ. Јули / Август Maj /Октомври Јуни/ Септ. Јули / Август […]

Повеќе
20170602_130829

Хотел ПАСКАЛИ – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел ПАСКАЛИ ** се наоѓа на 1-ва линија во центарот на градот. Во негова близина се наоѓа атрактивната плажа Африка, пазар и шеталиште.      1/2 1/3 1/4 Цените се од лице Јуни/Септе Јул […]

Повеќе
20170318_172322

Хотел ХАВАНА – Саранда

За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10% Хотел Хавана се наоѓа во Саранда на 2 минути од почеток на шеталиштето на Саранда. Во склопот на хотелот има ресторан. Располага со двокреветни и трокреветни соби, тоалет,Wi-Fi, ТВ, клима. Цена по лице од […]

Повеќе
image1

Апартмани Кујтим Таре – на плажа

Апартмани Кујтим Таре се наоѓаат на прва линија на 20 метри од море. Со комплет опремени кујни со TV, клима и купатило со 3+1 и 4+1 креветни студиа и апартмани. Наем на студија и апартмани   Јуни Јули / Август Септември 1/3 + 1 (студио) 36 € 60 € 30 € 1/4 + 1 (апартман) […]

Повеќе
SARANDA

Хотели – САРАНДА, Албанија

– САРАНДА- 2018 За целосна уплата до 31.01.2018 – 20% За целосна уплата до 20.02.2018 – 15% За целосна уплата до 31.03.2018 – 10%   Хотел ХАВАНА ** – на 2 мин. од плажа и од шеталиште    Цена по лице од ден 1 Мај / 15 Јуни 16 Јуни -12 Јули 13 Јули 31 […]

Повеќе