Тури: WELLNES & SPA

1

Hotel MONT BLANC 3***

Хотел од висока категорија со одлична локација, на само 5 мин од строгиот центар на Банско и толку од ски-гондолата. Хотелот располага со фитнес, парна банја, солариум , сауна масажа, џакузи. Сите апартмани се опремени со кабл-ТВ, ЦД и МП3 систем, интернет, комплетно опремена кујна, балкон, бања. Чистење секој ден. Промена на постелнина на трет […]

Повеќе
IMG_2430_

ALL SEASONS CLUB 4****

ALL SEASONS CLUB**** е современ хотел со прекрасен панорамски поглед од сите соби. Располага со пространи студиа и апартмани со опремена кујна, ТВ, бања и балкони. Гостите можат да вечераат во во ресторанот на хотелот кој нуди добро избрани интернационални јадења. Уживајте во загреаниот базен, или одмор во луксузен спа, каде што нашиот високо стручен […]

Повеќе