Тури: ЗИМА 2017/18

01-Ice-Angels

ХОТЕЛ Ice Angel 4* – Боровец

Локација:60м од ски лифтовите  Хотелот има исклучителна позиција. Располага со просторни соби со камин,поглед кон пистите,  we-free . На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, внатрешен базен и третмани со ароматерапија. Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2017 БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 […]

Повеќе
Moura-outside

Хотел МУРА 3*** – Боровец

  Локација : 50 м од ски лифтовите Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи. Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017 Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата […]

Повеќе
Iglika-Palace-1

Хотел ИГЛИКА ПАЛАС 4**** – Боровец

Локација : во центарот на Боровец, 100 м од ски лифт Се наоѓа во срцето на Боровец. Претставува место каде што може да уживате во текот на вашиот одмор. Во склоп на хотелот има ресторан, конфенциска сала, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, финска сауна, хербална бања, ледена кабина, солариум, масажа Попуст за РАНА […]

Повеќе
03-Rila

Хотел РИЛА 4**** – Боровец

Локација : во центарот на Боровец Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, […]

Повеќе
VILA JAGODA 2

Вила Јагода и Малина – Боровец

Локација : 2 км од Боровец Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. Вили Јагода (40 фински вили) : дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 2 дрвени кревети на […]

Повеќе
Kap-House-1

Хотел Кап Хаус 3* – Банско

Локација : во центар, 300 м од жичарницата Интимен хотел со одлична местоположба. Лоциран на главната улица во Банско, нуди можност за незаборавни моменти и уживање. Во склоп на хотелот има ресторан, спа центар, интернет, паркинг. СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, сауна, солариум, спа процедури и масажи Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% […]

Повеќе
02-Mountain-Paradise

Хотел MOUNTAIN PARADISE 4* – Банско

Локација : 300 м од жичарницата Хотелот располага со 150 соби распоредени на 4 ката. Сите соби се комплетно опремени и луксузно уредени. Секоја соба располага со купатило, опремена кујна, мини бар, телевизор и балкон. Прекрасно уредената градина ќе ви овозможи да уживате во свежиот и чист воздух. Ви нуди детско катче каде најмладите можат да […]

Повеќе
Perun-1

Хотел PERUN & PLATINUM CASINO 4* – Банско

Локација : 350 м од жичарницата По подолга пауза, прочуениот хотел Перун во 2014 год. повторно ги отвори вратите за своите гости. Во самото лоби, тие имаат шанса да уживаат во привилегиите на единственото ПЛАТИНУМ казино во Банско. Во склоп на хотелот има 3 ресторанти, винарија, бар, бизнис центар, спа центар, детско катче. СПА Центар […]

Повеќе
01-Perun-Lodge

Хотел Перун Лоџ 4* – Банско

Локација : 350 м од жичарницата Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија . Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : […]

Повеќе
Green-Wood-04

Хотел Грин Вуд 4* – Банско

Локација : 7 км од Банско, во близина на Пирин Голф Клуб Самиот момент кога ќе пристигнете, ќе ја почувствувате топлата планинска атмосфера на хотелот. Отворен е целогодишно и нуди разновидност на услуги погодни за фамилии, компании, љубители на екстремни спортови, скијање, спа и рекреација. Располага со двокреветни соби, студија, апартмани. Во склоп на хотелот […]

Повеќе