Тури: ЗИМА 2017/18

1003869_559943804100641_376267221_n

Пансион Добродолац – Брезече …. Копаоник

Пансионот Добродолац се наоѓа на 300 м од жичарата Бела река, која се поврзува со системот на жичарата Копаоник. Објектот располага со стандардни соби и соби со џакузи, спа центар и сопствен паркинг. Пансионот располага со ресторант како и кафе-бар. ГОСТИТЕ КОИ САКААТ ДА НАУЧАТ ДА СКИЈАТ ДОБИВААТ БЕСПЛАТНА СКИ ОПРЕМА И ГРАТИС КУВАНО ВИНО […]

Повеќе
Maria-Antoaneta-2

Хотел Мариа Антоанета 3* – Банско

Локација : 300 м од жичарницата Наоѓајќи се во подножјето на Пирин Планина, овој хотел на своите гости им нуди прекрасен поглед и удобен престој. Располага со лоби бар и камин кој нуди чувство на интимност и топлина, ресторан, детски кат, ски гардеробер. СПА Центар : внатрешен базен со детски сектор, фитнес, финска сауна, парна бања, […]

Повеќе
Murite

Murite 4**** – Разлог

ПЛАТИ 6 = ДОБИ 7 Попуст за рана резервација – 7% Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН 01.12-21.12.2017 22.12-28.12.2017 29.12-01.01.2018 14.01-05.03.2018 Вид на сместување | Период на престој 06.03-15.04.2018 02.01-13.01.2018 (мин.4 ноќевања)   Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0 23.00 € 31.00 € 48.00 € 29.00 € Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1 […]

Повеќе
45_big

Хотел КЕМПИНСКИ 5* – Банско

ЕКСЛУЗИВНА И ЕДИНСТВЕНА ПОНУДА VIP SKI-IN & SKI-OUT КЕМПИНСКИ ГРАНД АРЕНА БАНСКО 5* + ЕДНА БЕСПЛАТНА ALPHASPHERE СЕАНСА ИЛИ 20 МИНУТИ СОЛАРИУМ ПО СОБА ЗА ПРЕСТОЈ   Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културн историски центри во Бугарија. Сместен во срцето на Пирин планина, […]

Повеќе
34007_16_18

Хотел Регнум 5* – Банско

Локација:400 м од жичарницата Прекрасно место за одмор каде што одличната услуга се комбинира со комфор и луксузен стил. На располагање на гостите нуди лоби бар, ноќен бар, СПА центар, АКВА ПАРК, салон за убавина, ски гардеробер, детска соба и анимација , конферентна сала. Регнум Спа Центар: масажи и козметички процедури, финска сауна, парна бања,рурска […]

Повеќе